درباره ما

درباره پرشیا سیستم

بنام او

     افزايش سرسام آور اطلاعات و لزوم پردازش و بهره برداری از اطلاعات ، سازمان ها را ناچار به جمع­آوري و تهيه بانك اطلاعاتي بعنوان يكي از اصولي ترين نيازهای هر سازمان کرده است. از سوي ديگر پردازش حجم بالای اطلاعات و بهره مندی از مزایای آن در بهینه سازی سیستم های موجود و یا تغییر سيستم هاي كاغذي به تراكنش هاي الكترونيكي تنها با محاسبات دقيق و استفاده از نرم افزار پیشرفته همراه با انواع سيستم هاي سخت افزاری هوشمند میسر می باشد که نقش كارت هوشمند و سخت افزار وابسطه به آن در این زمینه غير قابل انكار بوده و بعنوان ابزاری مناسب جهت بهره­مندی ازمنابع اطلاعاتی و انواع کاربرد ها مورد نیاز است.

    شرکت پرشیا سیستم با هدف مشاوره درارتقاء بهره­وری وارائه سیستم­ها نوین تجهیزات شناسایی وامنیتی تأسیس شده و ضمن تأمین اقلام مرتیط با کارتهای هوشمند و RFID از منابع معتبر با ضمانت و پشتیبانی ،  با تکیه بر تجارب غنی و بهره­گیری از پرسنل کارا ومجرب داخلی وهمکاران دانشمند خارجی  افتخار دارد با مشاوره و طراحی پروژه بر اساس نیاز های واقعی آن سازمان بوده  و سپس با نظارت و اجرا مبتنی بر استاندارد های بین المللی مدیریت پروژه ، اجرای موفقیت آمیز پروژه­های شناسایی و کاربردی ، جمع آوری و مدیریت باانک اطلاعاتی تضمین می نماید .  اعنماد معتبرترین سازمانها وموسسات دولتی وغیردولتی  به پرشیا سیستم وارایه خدمات در فازهای مشاوره ، اجرا یا نظارت براجرا به آنها موید این موضوع و حاصل دسترسی این مجموعه به تغییرات لحظه­ای تکنولوژی است.

مدیرعامل

  • فروش کارت پی وی سی
  • چاپ کارت pvc
  • چاپگر کارت پی وی سی
  • ریبون چاپگر
  • لوازم مصرفی کارت pvc
  • طراحی کارت ویزیت

پول پس انداز کنید، بهتر زندگی کنید

اکنون به کسب و کار / نام تجاری خود فکر کنید و سعی کنید آن را شخصی سازی کنید. هنگامی که شخصیتی را در ذهن دارید ، سعی کنید هدف آن را مشخص کنید.

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما